Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku obchodziliby siódmą rocznicę ślubu. Niestety, jak poinformował jeden z tabloidów, w ubiegły weekend aktor wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Teraz doczekaliśmy się wymownego komentarza dziennikarki. 

Monika Zamachowska komentuje rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski spotykali się od 2011 roku. 3 maja 2014 stanęli natomiast na ślubnym kobiercu, deklarując wzajemną miłość. I choć przez lata wydawało się, że stanowią perfekcyjnie dobraną parę, po 10 latach ich związek niestety dobiegł końca. 

Jak donosi dziennik "Fakt", Zbigniew Zamachowski wyprowadził się od żony w ubiegły weekend. Na zamieszczonych w sieci zdjęciach wykonanych przez paparazzi aktor przy pomocy syna Tadeusza (owocu związku z Aleksandrą Justą) wynosi swoje rzeczy z kamienicy na warszawskim Żoliborzu, w której mieszkał razem z Moniką Zamachowską.

Pierwszy komentarz dziennikarki był nieco lakoniczny. Mimo to nietrudno było się domyślić, że Zamachowska zmaga się teraz z poważnym problemem:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać – powiedziała z żalem Monika Zamachowska.

I choć można było się domyślić, że chodzi o jej małżeństwo, to były to tylko spekulacje. Niestety, ostatnia wypowiedź gwiazdy jednoznacznie potwierdza rozstanie.

Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść – wyznała "Faktowi" dziennikarka, nawiązując do fragmentu "Małego Księcia", Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Zbigniew Zamachowski nie skomentował faktu rozstania z żoną. Można przypuszczać, że aktor nie wypowie się na temat rozstania. Monika Zamachowska przyznała niegdyś w "Gali", że mąż nie lubi poruszać prywatnych tematów w rozmowach z mediami.

Wstaję wcześnie, o ósmej rano. Chodzę spać około północy. Zbyszek jest raczej nocnym markiem, ale więcej nie chcę o nim mówić, bo wiem, że tego nie lu­bi. On uważa, że idealny wywiad to taki, w którym nie ma ani słowa o partnerze– powiedziała dziennikarka. 

ZOBACZ TAKŻE: Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się? Wymowny komentarz dziennikarki