Monika Zamachowska w piątek w "Pytaniu na śniadanie" odbyła rozmowę z Anną Skrobiszewską i Wojciechem Skrobiszewskim. Wdowa po Grzegorzu Ciechowskim promowała w śniadaniówce film dokumentalny swojego obecnego męża, pt. "Obywatel Miłości", opowiadający o jej związku ze zmarłym muzykiem oraz o jej skomplikowanej relacji z aktorką Małgorzatą Potocką

Według Moniki Zamachowskiej, znana z "Barw szczęścia" Potocka, została ukazana w filmie "Obywatel miłość" w negatywnym świetle. Prezenterka powiedziała Skrobiszewskiej na wizji, że:

W tym filmie pani właściwie niszczy wizerunek Małgorzaty Potockiej. Jako matki, jako kobiety, jako żony. Mówi pani, że brała narkotyki z Grzegorzem, że nikt się Weroniką nie zajmował i właściwie nie zostawia pani powietrza. Myślę, że ta historia jest do opowiedzenia tylko w ten sposób. Że trzeba było pokazać całą tę prawdę, opowiedzieć, jak było.

Skrobiszewska odpowiedziała dziennikarce i wyjawiła jej, dlaczego powstał film:

Myślę, że ta historia jest do opowiedzenia tylko w ten sposób. Że trzeba było pokazać całą tę prawdę, opowiedzieć, jak było. To jest tylko mój punkt widzenia.

Następnie dziennikarka stwierdziła, iż:

Ale to warto angażować się w tę dyskusję? Tak pięknie pani milczała tyle lat.

Do dyskusji włączył partner Skrobiszewskiej i stwierdził, że:

Małgorzata miała już wystarczająco dużo okazji, żeby zabierać głos. 

Przypomnijmy, że Monika Zamachowska współprowadzi "Pytanie na śniadanie" wraz z Michałem Olszańskim od kwietnia 2013 roku. Dziennikarka zdobyła popularność jako współautorka, takich znanych programów, jak "Kulty popkultury", "Europa da się lubić", "Orzeł czy Reszta?" czy "Strefa otwarta".

Zobacz zdjęcia Moniki Zamachowskiej i Anny Skrobiszewskiej w GALERII >>