Pokaz marki Kossman odbył się w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Na wybiegu dominowała szykowna kobieca klasyka. W pierwszym rzędzie nie zabrakło gwiazd. Pojawiły się m.in. blogerka Macademian Girl, modelka Ilona Felicjańska czy dziennikarka TVP Monika Zamachowska.

Macademian Girl zaprezentowała kobiecą stylizację w duchu retro. Miała na sobie ciemną przezroczystą sukienkę z halką, haftowaną w kolorowe kwiaty. To projekt brytyjskiej marki Needle & Thread. Oczywiście Tamara jak zwykle skusiła się na wizaż w duchu retro. Ilona Felicjańska wystąpiła w minimalistycznym białym zestawie, który podkreślił jej mocną opaleniznę. Monika Zamachowska wybrała na tę okazję klasyczny damski garnitur pluz zabwaną torebkę

Monika Zamachowska była gwiazdą poprzedniego numeru magazynu "Gala". Wystąpiła w ekskluzywnej sesji zdjęciowej. Tak było za kulisami:

Na pokazie marki Kossman pojawiły się także Beata Sadowska, Candy Girl, Ewa Pacuła, Marta Kuligowska i Beata Chmielowska. Stylizacje gwiazd na pokazie Kossman obejrzycie w naszej GALERII.