Monika i Zbigniew Zamachowski są razem od pięciu lat. Para wzięła ślub zaledwie  po roku znajomości. Oboje mają za sobą po dwa małżeństwa, ale jak zdradziła kiedyś prezenterka, że dziś są pewni, że to związek na całe życie.

Monika Zamachowska często przyznaje, ze aktor był jej pierwszą wielką miłością, ale na odwzajemnienie uczuć musiała poczekać wiele lat.

Byłam zafascynowana nim od pierwszego spotkania. I nie był to tylko zachwyt platoniczny. Kiedy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu słuchałam, jak śpiewał: "Bo we mnie jest seks", nie myślałam wcale o czesaniu mu włosów... Miałam myśli! Poznaliśmy się w 1989 roku, poszliśmy na spacer do parku, a ja nie mogłam uwierzyć wtedy we własne szczęście. Wiedziałam, że ten facet jest na zupełnie innym etapie życia niż ja. Był znanym aktorem, a ja - dziewczynką z Wrocławia. Później dochodziły mnie słuchy, że się ożenił, że urodziło mu się dziecko. Wtedy pomyślałam sobie: klamka zapadła. Trudno, z Zamachowskim nigdy nie będę.  - wyznała w wywiadzie dla Gali.

Dziś Monika i Zbigniew Zamachowski tworzą szczęśliwą parę. Rzadko pokazują się razem publicznie, ale w mediach społecznościowych nie szczędzi sobie czułości. Monika Zamachowska wyznała niedawno, że Zbigniew Zamachowski ma bardzo dobry kontakt z dwójką jej dzieci – córką Zosią i synem Tomkiem, choć początki nie były łatwe.

Moje dzieci zaczęły żyć trochę bardziej w oderwaniu ode mnie, a już na pewno w oderwaniu od Zbyszka. Powiedziałabym, że okazują mu niechętny szacunek. I to tyle. Zbyszek ma zresztą podobne problemy z czworgiem własnych dzieci. Dlatego moim zadaniem jest zapobieganie potencjalnym konfliktom. Mówiąc krótko: zajmuję się tym, żeby Zbyszek i moje dzieci nie wchodzili sobie w drogę. I tak się dzieje. Kiedy gdzieś wyjeżdżamy, rezerwujemy dwa pokoje. Dzieci mają ochotę iść z nami na spacer – fajnie, nie mają – ogarniają się same. Pełna dyplomacja. - wyznała.

Dziś Monika Zamachowska chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z swoimi dziećmi. Zobaczcie w naszej galerii ich rodzinne fotografie!

Przeczytaj także: Monika Zamachowska Dzieci Zbyszka unikają mnie jak ognia. Niechęć do mnie jest tak wyraźna, że nie pozostawia żadnych wątpliwości [WYWIAD]