Monika Zamachowska, w przeciwieństwie do swojego obecnego męża, ma doskonałe stosunki z drugim rodzicem swoich dzieci, Jamiem Malcolmem. Dziennikarka, jak co roku, podzieliła się już z eksmężem opieką nad synem i córką w czasie zimowych ferii. Tata 15-letniego Tomka i 11-letniej Zosi zabierze ich ponoć do słonecznego Cancun w Meksyku.

- Monika i Jamie są w doskonałych relacjach. Opieką nad dzieciakami dzielą się bez najmniejszych problemów. Już we wrześniu ustalili grafik - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Monika Zamachowskiej.

Pierwszy tydzień ferii dzieci spędzą jednak ze swoją znaną mamą w Suchej Beskidzkiej, gdzie będą ćwiczyć jazdę na nartach. Niestety, w tym wypadzie nie będzie mógł im towarzyszyć Zbigniew Zamachowski.

- Ma w tym czasie wiele obowiązków, związanych w występami w Teatrze Narodowym. Będzie mógł więc wpaść do nich tylko na jeden dzień. Zosia i Tomek na nartach jeżdżą od lat.Mama zawsze im powtarza, że sport to zdrowie. Ruch to ich codzienność. Regularnie chodzą z Moniką na lodowisko, a poza tym Tomek ćwiczy na siłowni. Ryzyko, że na stoku nabawią się kontuzji, jest więc raczej nikłe - zdradza informator tabloidu.

Myślicie, że Zamachowski postara się znaleźć więcej czasu dla czwórki swoich własnych dzieci?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Zamachowska - Ma poważy problem!