Moniki Zamachowskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo że pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła 20 lat temu, prawdziwą popularność dał jej kultowy program "Europa da się lubić"Gośćmi Moniki (wówczas Richardson) byli obcokrajowcy, którzy opowiadali o zwyczajach panujących w ich ojczyźnie. Ostatni odcinek wyemitowano w 2008 roku, ale co ciekawe, kariera prezenterki dopiero wtedy nabrała tempa. Dziś Monika Zamachowska obchodzi urodziny! Jak przebiegała jej dotychczasowa kariera?

Monika Zamachowska prowadziła niezliczoną ilość programów - Teleadwokat, EuropejczycyStrefa otwarta czy Witaj, Europo.Zamachowska ma również na swoim koncie epizod jurorski. Zasiadała w jury programu Supertalent, w którym wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim oceniali osoby aspirujące do pracy przed kamerą. 

Dużym wydarzeniem w życiu Moniki był ślub z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Związek prezenterki z artystą wzbudzał wiele emocji w polskim show-biznesie, co negatywnie odbiło się na wizerunku dziennikarki. Mimo burzy, jaką wywołał ten związek ich miłość przetrwała.

ZOBACZ: Monika Zamachowska opowiedziała tragiczną historię z życia męża: Widzę, jak głęboko to w nim siedzi [EXCLUSIVE]

Obecnie Monika Zamachowska prowadzi jeden z najpopularniejszych programów porannych w Polsce - Pytanie na Śniadanie. W najnowszym wywiadzie prezenterka opowiedziała GALI o tajemnicach swojego trzeciego małżeństwa, relacjach z dziećmi i przyjaźni, która wciąż ją łączy z byłym mężem. Wywiadowi towarzyszy sesja autorstwa Marka Straszewskiego.

Dziś Monika Zamachowska obchodzi urodziny! Które? Gwiazda skończyła 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam sesję zdjęciową Moniki Zamachowskiej z dziećmi! Zapraszamy do naszej GALERII!

A tak było za kulisami sesji:

ZOBACZ TAKŻE: Po pięciu latach wspólnego życia ze Zbyszkiem nadal nie potrafię uwierzyć w swoje szczęścia. Jestem dumna, że mogę być jego żoną [WYWIAD]