Monika Zamachowska w tym roku obchodzi 20-lecie kariery zawodowej. Komu dziennikarka zawdzięcza swój sukces? A może sama na niego zapracowała?

Dziennikarka trzykrotnie wychodziła za mąż. Była żoną dziennikarza Willa Richardsona, później pilota RAF Jamiego Malcolma, a dziś jest w związku z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Który z mężczyzn najbardziej wpłynął na rozwój jej kariery?

Okazuje się, że to Will Richardson stoi za sukcesem Moniki Zamachowskiej. Mówi się, że wystarczyło jego nazwisko, by otwierały się przed nią drzwi. W końcu przez długi czas dziennikarka była znana jako Monika Richardson.

 "Jestem absolutnie przekonany, że miałem duży wpływ na formowanie jej pasji, która z czasem stała się pracą zawodową. (...) Na początku swojej drogi Monika najlepiej wykorzystywała kilka swoich zalet, jak tylko mogła. Mówię tu o umyśle, uroku oraz wspierającym przyjacielu i mężu w jednym, który był dziennikarzem. Mówię tu o mnie" - oznajmił Will w rozmowie z "Faktem". 

Ciekawe jest to, że tyle lat po rozpadzie małżeństwa, on nadal mówi o niej w samych superlatywach. Z drugiej strony, wyraźnie daje do zrozumienia, że bez niego nie odniosłaby sukcesu. Ciekawe, czy Monika Zamachowska  zgadza się ze swoim ex.

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MONIKA ZAMACHOWSKA Straci pracę przez... Marcelinę Zawadzką?!