Zbigniew Zamachowski nigdy raczej nie należał do grona najlepiej ubranych polskich mężczyzn. Wręcz przeciwnie - aktor zwykle wydaje się zupełnie nie przejmować swoim strojem i nawet na największe gale zdarzało mu się przychodzić w... t-shircie.

Ten stan rzeczy próbowała na początku ich związku zmienić jego trzecia żona, Monika Zamachowska. Dziennikarka starała się też zachęcić gwiazdora do prowadzenia zdrowszego trybu życia i namówiła go ponoć nawet do ćwiczeń pod okiem samej Ewy Chodakowskiej, co skończyło się dla Zamachowskiego... operacją kolana!

» ZOBACZ: Zamachowski trafił do szpitala przez Chodakowską?!

Choć aktor nie interesuje się trendami w modzie męskiej, nie oznacza to, że nie ciekawi go to, w jaki sposób ubiera się jego żona! Okazuje się bowiem, że Zbigniew Zamachowski ma duży wpływ na to, co nosi jego ukochana!

- Mój mąż jest zazdrosny. Zawsze lubi wiedzieć, w jakiej sukience wystąpię i sprawdzić, czy nie jest za krótka. Potrafi również zrobić kąśliwą uwagę, że przesadziłam z dekoltem - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Monika Zamachowska.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Monika Zamachowska - "Przekabaciłam córkę, żeby poszła ze mną na pokaz mody!"