Tylko dwa słowa: edycja limitowana. To z pewnością zapewni sukces kolekcji t-shirtów firmowanych przez piękną Pixie Lott i włoską markę Moschino. To jednak nie jest zwykła współpraca, która ma po prostu przynieść korzyści obu stronom. Utalentowana Angielka i Włosi nie zarobią na tej akcji ani grosza, ponieważ dochód w całości zostanie przekazany na cele dobroczynne.

Koszulki, na których Pixie Lott namalowała cytaty ze swoich piosenek są sprzedawane w cenie 95,00 Euro tylko i wyłącznie na stronie firmy Moschino (www.Moschino.com)…Całkowity dochód ze sprzedaży t-shirtów zostanie przekazany jednemu z dwóch stowarzyszeń, które wskaże kupujący: The Perthes Association, wspierająca rodziny dzieci cierpiących na chorobę Perthesa (jałowa martwica kości), lub The Italia Consti Trust, która walczy ze skrajnym ubóstwem.

Genialny w swej prostocie plan, który miejmy nadzieję, przyniesie potrzebującym wymierne korzyści. Zwłaszcza, że szare t-shirty, dostępne w ramach akcji pasują w zasadzie do wszystkiego! Nic tylko kupować!