Alicja Bachleda-Curuś i Łukasz Mróz, czyli popularny wokalista Mrozu, zostali niedawno przyłapani na jachcie u wybrzeży Kalifornii, gdzie wspólnie spędzali czas. Od razu pojawiły się plotki o romansie pary. 

Odkąd w 2011 r. Bachleda-Curuś rozstała się z Colinem Farrellem przypisywano jej romanse z Sebastianem Karpielem-Bułecką i Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Żaden z tych mężczyzn nie zagościł jednak na dłużej u jej boku. 

Łukasz Mróz po rozstaniu z Mariną Łuczenko często był widywany z jedną z modelek. Para podobno przechodzi kryzys. Czy swoją szansę na miłość postanowiła wykorzystać Alicja Bachleda-Curuś?

- To było przypadkowe spotkanie. Mrozu pojechał do Los Angeles na nagrania. - Spotkał parę osób z Polonii, w tym Alicję. Ale oni tak naprawdę się nie znają i nic ich nie łączy.  - rozwiewa plotki menadżer piosenkarza, Łukasz Bartoszak. 

Jak donosił ostatnio "Fakt", Alicja Bachleda-Curuś jest nie tylko znowu gotowa, by się zakochać, ale coraz bardziej uważa, że to z Polakiem mogłaby stworzyć udany związek. Jak widać, nie będzie to jednak Mrozu...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Alicja Bachleda-Curuś - Gotowa na związek z Polakiem?