Na gali MTV Video Music Awards w Nowym Jorku po raz kolejny nagrodzono największe gwiazdy muzyki. Jak zwykle gwiazdy zaskoczyły swoich fanów. Drake próbował pocałować na scenie RIhannę, Britney Spears zachwyciła umiejętnościami tanecznymi, a Beyonce Knowles zaprosiła na scenę matki czarnoskórych Amerykanów, którzy zostali postrzeleni przez policjantów w Stanach Zjednoczonych.

Najwięcej szans na statuetki MTV VMA 2016 miała Beyonce, która otrzymała aż 11 nominacji. To oczywiście zasługa najnowszego albumu Lemonade, który podczas wczorajszej gali przyniósł wokalistce 8 statuetek. Z pewnością tę galę zapamięta również Rihanna, która bardzo umiejętnie uniknęła pocałunku od Drake’a, który nie szczędził jej na scenie czułych słów.

Zaskoczeniem nie było jednak przemówienie Kanye’go Westa, który w przemowie porównał się do Steve’a Jobsa i Walta Disneya. Wielki powrót z kolei zaliczyła Britney Spears z nowym albumem Glory, zaś Ariana Grande i Nicki Minaj dały na scenie występ pełen seksapilu.

 Poza sceną również wiele się działo. Gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie w wyjątkowych kreacjach. Niewątpliwie królową wieczoru była Beyonce, która w półprzezroczystej kreacji od Francesca Scognamigliego chętnie pozowała do zdjęć wraz z córeczką Blue Ivy. 

 Kim Kardashian postawiła na czarną krótką sukienkę z dużym dekoltem od Johna Galliano, która podkreślała jej szczupłą sylwetkę. W przeciwieństwie do ubiegłego roku, celebrytka wyglądała elegancko, a jednocześnie bardzo seksownie.

Naomi Campbell pozowała w krótkiej miętowej sukience, która podkreślała jej długie nogi, Britney Spears postawiła na klasyczną czarną sukienkę z asymetrycznym dekoltem od Julien MacDonald.

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie podczas MTV Video Music Awards 2016!