Mecz o 3. miejsce MŚ Rosja 2018 już dziś na żywo prosto ze Stadionu Sankt Petersburg Arena. Kiedy i gdzie oglądać transmisję? Mecz o 3. miejsce Mundialu 2018 Belgia - Anglia rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Na żywo oglądać będzie można w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Transmisja online dostępna jest na sport.tvp.pl. co jeszcze powinniście wiedzieć o starcie w ramach tzw. „Pucharu nadziei”?

Mundial 2018: Mecz o 3. miejsce Belgia - Anglia

Belgia i Anglia nie zdołały wygrać w półfinale i zagrają o 3. miejsce Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Rywalizacja o brązowy medal odbędzie się już dziś, w sobotę 14 lipca 2018 o godzinie 16:00. Transmisja ze spotkania Belgia - Anglia dostępna będzie w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. Mecz dla widzów TVP skomentują Jacek Laskowski oraz Radosław Gilewicz.

Telewizja Polska to jednak nie jedyne miejsce, gdzie będzie można śledzić mecz o „puchar nadziei”. Mecz o 3. miejsce MŚ 2018 na żywo oglądać będzie można również w internecie. Streaming online za darmo udostępni serwis sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport umożliwiająca oglądanie mundialu na urządzeniach mobilnych.

Mundial 2018: Mecz o 3. miejsce Belgia – Anglia – kto wygra?

O „pucharu nadziei” w ramach Mundialu 2018 powalczą reprezentacje Belgii i Anglii. Belgia w półfinale przegrała 0:1 z Francją. Królewscy po dogrywce musieli zaś uznać wyższość Chorwacji.

Belgia i Anglia rywalizowały ze sobą w fazie grupowej MŚ 2018. Obie reprezentacje były pewne awansu i wystawiły rezerwowe składy. Belgowie wygrali 1:0 po bramce Driesa Mertensa. Jak będzie dziś? O tym przekonamy się już ok godziny 17.45.

Za kogo trzymacie kciuki w meczu o 3. miejsce na Mundialu 2018?

Za Belgię?

Czy za Anglię?