Jaka jest dziewczyna MUUV? Na pierwszy rzut oka kojarzy się z typową chłopczycą, ale nie wstydzi się założyć dziewczęcej sukienki, czy kostiumu z kokardkami. Zadziorna, niepokorna, wiecznie kombinująca, z siniakami i zdartymi na skuterze kolanamiRozstępy? Blizny? Jasne, że są i dziewczyny MUUV wcale się ich nie wstydzą. Taka też jest ich nowa kampania. Naturalna, nietknięta Photoshopem, prawdziwa. I chociaż projektantki idą tym samym zupełnie pod prąd, sprzeciwiając się trendom obecnym Instagramie, gdzie rządzą wymuskane filtrami selfie w modnym resorcie, kompletnie ich to nie obchodzi. Robią swoje i są z tym szczęśliwe.

MUUV wiosna-lato 2019

Nowa kampania MUUV powstała na wyspie Bali, ale w tej części oklepanej, znanej z instagramowych relacji influencerek. Tu na pierwszy plan przebija się obraz wyspy z dzikimi plażami, które zna tylko garstka mieszkańców. Niewymuszony, z surferskim klimatem i lokalnym jedzeniem. Z miejscami, gdzie nie zawsze wolno chodzić. W kolekcji pojawiły się biustonosze typu bandeau w nowych odsłonach: wiązane z przodu na ogromną kokardę, a także z nietypową zakładką na biuście. Jeśli chodzi o dół, to obok mocno wyciętych majtek z charakterystycznymi dla tej kolekcji kokardami i, pojawiły się też klasyczne, mocniej zabudowane figi. Biustonosze i figi są sprzedawane osobno, ale przemyślano je tak, aby zgodnie z zasadą mix&match, każda góra od kostiumu świetnie współgrała z każdym dołem, niezależnie od koloru lub kroju. Co więcej, wszystkie modele pasują również do tych z poprzednich kolekcji.

Coś dla siebie znajdą również fanki klasycznych strojów jednoczęściowych: kostium bez ramiączek, model mocno wycięty z przodu i na biodrach, oraz faworyt tej kolekcji: bardzo dobrze trzymający strój z kokardkami na ramionach i kwadratowymi dekoltami z obu stron. Na samych kostiumach kolekcja jednak się nie kończy. Znajdziemy w niej też inne letnie modele, jak sukienki, koszule plażowe w dwóch długościach czy topy, w których również przewija się motyw kokardy. 

Projektantki marki, czyli Kaja Lizut i Malina Kurkowska nie zapomniały o wyjazdowych wieczorach: doskonale trzymające piersi body z ogromnym dekoltem z przodu, czy mocno opuszczona na ramiona obcisła sukienka w łódkę, sprawdzą się wówczas doskonale.

Nową kampanię MUUV wiosna-lato 2019 obejrzycie w naszej GALERII --->