Śmierć doktora Adama Krajewskiego w "Na dobre i na złe" to szok dla widzów serialu, który można porównać jedynie do emocji, jakie wzbudziło odejście Tomka Chodakowskiego w "M jak miłość". Decyzją twórców, postać przystojnego lekarza grana przez Grzegorza Daukszewicza na zawsze znika z życia bohaterów szpitala w Leśnej Górze. W 710. odcinku serialu Adam i Wiktoria byli świadkami dramatycznego wypadku. Lekarze od razu ruszyli na pomoc tonącym. W pewnym momencie doktor Consalida sama zniknęła pod wodą. Ukochanemu na szczęście udało się ją uratować przed utonięciem. Nieprzytomna lekarka i jej ukochany trafili do szpitala. Gdy przebywająca na OIOM-ie Wiktoria odzyskała siły, Adam nagle je stracił. Mimo błyskawicznej reakcji doktora Falkowicza (Michał Żebrowski), Krajewski zmarł, a cała Leśna Góra pogrążyła się w żałobie. Najbardziej zrozpaczona jest oczywiście jego ukochana, której rolę odgrywa Katarzyna Dąbrowska. Jak ułoży sobie życie po śmierci Adama?

Śmierć Adama w "Na dobre i na złe". Co z doktor Consalidą?

Po nagłej i niespodziewanej śmierci doktora Adama Krajewskiego, scenarzyści "Na dobre i złe" mają teraz pełne pole do popisu. Wiadomo, że doktor Wiktoria Consalida jeszcze długo nie będzie mogła się otrząsnąć z traumy po wypadku i utracie partnera. Życie jednak toczy się dalej, dlatego widzowie już teraz zastanawiają się, czy i z kim zaplanuje swoją przyszłość. Sporo mówi się o tym, że scenarzyści myślą o tym, by bohaterka grana przez Katarzynę Dąbrowską wróciła do swojego byłego kochanka, Przemka. Zanim jednak zdąży do czegokolwiek miedzy nimi dojść, doktor Consalida zdecyduje się spełnić wspólne marzenie swoje i Adama i wybierze się w podróż do Islandii.

Zdjęcia Grzegorza Daukszewicza i Katarzyny Dąbrowskiej oraz fotografie z 710. odcinka "Na dobre i na złe" znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTA DĄBROWSKA jest w ciąży! Gwiazda "Na dobre i na złe" wyprawiła baby shower