We wtorek wieczorem w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji Badura Icons zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką oraz pokaz kolekcji Badura na sezon wiosna/lata 2017. Nic dziwnego, że tak eleganckie wydarzenie przyciągnęło wiele stylowych i modnych gwiazd. Kto przybył na to wydarzenie?

ZOBACZ: PAULINA CHYLEWSKA Przejdzie z TVP do Polsatu i zastąpi Karolinę Szostak?

Na prezentacji pojawiły się m.in. Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Jakuła, Marietta Żukowska, Maria Sadowska, Kamilla Baar, Katarzyna Zielińska, Karina Kunkiewicz i Sylwia Nowak. Wszystkie one nie tylko chętnie pozowały na ściance, lecz także podziwiały najnowsze propozycje marki Badura, które wyszły spod ręki byłej Miss Polonii i Miss World. Bo to właśnie Aneta Kręglicka była nie tylko gospodynią wieczoru, lecz także najjaśniej świecącą gwiazdą tego wydarzenia.

Wieczór gościom wydarzenia umilił recital Kasi Stankiewicz oraz wystawa zdjęć Anety Kręglickiej i Magdaleny Frąckowiak w obiektywie Zuzy Krajewskiej. Partnerami wydarzenia były marki Cointreau, Mincer Pharma oraz Exotic Car Club.

POLECAMY: ALEX PRZETAKIEWICZ Syn Joanny Przetakiewicz nago na Instagramie!

Kto wczorajszego wieczoru wyglądał najlepiej? Macie woje typy? Na nas jak zwykle wrażenie zrobiły ponadczasowo piękna Paulina Sykut-Jeżyna oraz wciąż zachwycająca szczupłą sylwetką Karolina Szostak. Zgodzicie się z naszym wyborem?