Podkład Make-Up Cover od Dermacol uznawany jest za najbardziej kryjący podkład na świecie. Trudno się jednak temu dziwić. Kosmetyk czeskiej marki doskonale radzi sobie nie tylko z zakryciem zwykłych przebarwień i niedoskonałości, ale także nawet bardzo silnego trądziku u młodzieży i dorosłych. Cera potraktowana tym podkładem zamienia się praktycznie w piękne i gładkie płótno, będące idealną bazą pod kolejne etapy makijażu, jak konturowanie czy robiący ostatnio furorę baking.

Skuteczność podkładu marki Dermacol potwierdzają największe autorytety świata beauty, w tym np. Nikkie de Jager, znana w sieci jako NikkieTutorials. Sławna holenderska youtuberka, która jest wielką fanką podkładów i fluidów dających efekt pełnego krycia i matowego finiszu, zachwycała się efektami podkładu Dermacol już ponad 2 lata temu. 

Jeśli zawsze chcieliście przetestować na własnej skórze ten słynny kosmetyk, to teraz jest na to naprawdę idealny moment. Ultra kryjący podkład marki Dermacol kupicie teraz w jednym z polskich sklepów internetowych nawet za mniej niż pół ceny.