Gino Rossi, tradycyjnie, proponuje sprawdzoną klasykę, ale zaprojektowaną z uznaniem dla trendów z wybiegów. W kolekcji znajdują się nieco bardziej masywne, modne mokasyny z lakierowanej lub licowej skóry, z ozdobnymi, grubymi przeszyciami, ale też delikatniejsze modele, na przykład pastelowe półbuty z klamrą. Uwagę przykuwają również loafery z lakierowanej, tłoczonej na wzór krokodyla skóry, ozdobione dwoma chwostami. Z tego samego materiału wykonane zostały też sznurowane męskie derby.

Jenny Fairy, podobnie jak Gino Rossi, proponuje i eleganckie oraz delikatniejsze, kremowe loafery z ozdobnym złotym łańcuchem w formie klamry, i wykonane z imitacji zamszu klasyczne, miękkie mokasyny. W ofercie marki znajdują się też między innymi różne modele sznurowanych półbutów na grubej, traperowej podeszwie – doskonałe na chłodniejsze wiosenne dni.

Również w kolekcji Lasocki można na przykład znaleźć wygodne, codzienne mokasyny – uszyte z miękkiej, pastelowo-żółtej skóry. Dla poszukujących bardziej eleganckich półbutów na świąteczne spotkania czy do pracy marka proponuje klasyczne wzory – na przykład brązowe loafery z charakterystyczną dla tego modelu klamrą à la wędzidło. Te ponadczasowe buty przydadzą się jeszcze przy niejednej okazji.

Kolekcje wiosennych półbutów Gino Rossi, Jenny Fairy i Lasocki dostępne są stacjonarnie w otwartych sklepach CCC, online na www.ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.