Rozstania gwiazd to jeden z tych tematów, które w świecie show-biznesu wywołują największe emocje. Miłosne dramaty znanych i lubianych niezmiennie rozbudzają wyobraźnię czytelników tabloidów i serwisów plotkarskich. Te z kolei prześcigają się w donoszeniu o pikantnych, choć nie zawsze prawdziwych, szczegółach rozpadów celebryckich związków.

O tym, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią, przekonali się w tym roku m.in. Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves. Piękna modelka i przystojny biznesmen o brazylijskich korzeniach jeszcze pod koniec ubiegłego roku opowiadali nam na czerwonym dywanie Róż Gali o swoich ślubnych planach, a już kilka miesięcy później rozpętali jeden z największych medialnych konfliktów tego roku.

Negatywne emocje między byłymi kochankami na szczęście już opadły. Sandra jest aktualnie spełniającą się zawodowo singielką i życzy szczęścia swojemu byłemu narzeczonemu, który niedawno związał się z inną młodą Polką.

CZYTAJ: Sandra Kubicka o porównaniach do nowej dziewczyny swojego byłego narzeczonego: "To jest dno!"

Smutny koniec związku ogłosili w tym roku także zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu 'Love Island. Wyspa miłości". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy rywalizowali w tym roku o Kryształową Kulę, zakończyli swój udział w "Tańcu z Gwiazdami" niestety już jako single.

O najgłośniejszym rozstaniu tego roku w polskim show-biznesie mogliście jako pierwsi przeczytać na Gala.pl. Przypomnijmy, że to właśnie do naszej redakcji Blanka Lipińska przesłała swoje oświadczenie o zaskakującym rozstaniu z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Autorka erotycznych bestsellerów i muzyk Afromental byli ze sobą przez osiem miesięcy. Aktualnie są przyjaciółmi.

CZYTAJ TEŻ: Blanka Lipińska i Baron na wspólnej imprezie. Wrócili do siebie?

Rozstania gwiazd 2020

Które znane pary rozpadły się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy? Sprawdź już teraz w naszej GALERII.