Już samo otoczenie zapiera dech w piersi, bowiem zamek położony jest na terenach objętych ochroną przyrody, wśród dolnośląskich pagórków, pól i lasów. Na zamku pełno klimatycznych zakamarków, przepięknych tarasów wypoczynkowych i miejsc, w których możesz zaszyć się, by naładować baterie. Nawet jesienią swoim widokiem zachwyca Stary Sad, malownicze ścieżki spacerowe wokół stawów, od których pochodzi nazwa miejsca.

Uroczysko to synonim holistycznego wypoczynku, na najwyższym poziomie. Zadbasz tu o ciało i dusze całościowo, poddając się wyjątkowym rytuałom i zabiegom, jak również dopieszczając zmysły wyśmienitą kuchnią i dobrymi winami. We wnętrzach zamku znajduje się SPA by L’Occitane z cudownymi masażami, zabiegami i rozgrzewającą sauną. Wyjątkowy jest także nowoczesny przeszklony basen z widokiem na okoliczny park. Jest przestrzeń, wolność dla zmysłów i wspaniała oferta wypoczynkowa.

Jeśli marzą nam się magiczne Święta z nierobieniem NIC, Uroczysko przygotowało specjalny pakiet świąteczny i sylwestrowy. W zabytkowych wnętrzach zagoszczą strojne choinki, a zapach pierników i rozpalone świece dopełnią baśniowego klimatu. Szef kuchni zadba o bogactwo naturalnych smaków. Wszystkie dania bazują na składnikach pochodzących z własnych ekologicznych upraw. Menu inspirowane jest głównie kuchnia polska, acz z nuta najlepszych smaków kuchni światowej. Jednym słowem króluje tu szlachetna prostota, dająca oddech minimalizm oraz miłość do natury. W planach jest także koncert muzyki na żywo, zimowe ognisko w przyzamkowym Parku i relaks w SPA.

Z kolei Noc sylwestrowa na zamku to muzyczna podróż wraz z solistą Jackiem Ropskim oraz kwartetem smyczkowym Pakamera. Goście usłyszą  najpiękniejsze Walce i Polki Straussa. Nie zabraknie też żywiołowych rytmów czardasza, tanga i przebojów muzyki filmowej. A po dobrej zabawie błogi odpoczynek w Nowy Rok!