ZOFIA ŚLOTAŁA I BORYS SZYC

Para idealna. Trudno nie dostrzec, że metamorfoza stylu Borysa Szyca zaczęła się, odkąd u jego boku pojawiła się Zosia.

Zofia Ślotała jako stylistka doskonale wie, co i jak należy nosić. Klasyczne kreacje są doskonałą oprawą dla jej delikatnej urody, a przy tym podkreślają męski sznyt stylizacji Borysa. Kto by pomyślał, że taki buntownik da się modowo okiełznać. A jednak!

MONIKA OLEJNIK I TOMASZ ZIÓŁKOWSKI

Silna osobowość wymaga odpowiedniej oprawy. Odważne stylizacje dziennikarki tonuje jej partner.

Oboje oscylują wokół indywidualizmu i modowej awangardy. Monika Olejnik, która słynie z ciętego języka i dociekliwości, nie ustępuje również w kwestii swojej garderoby. Nakrycia głowy, oryginalne buty, biżuteria w rozmiarze XXL – to jej znak rozpoznawczy. Razem z Tomaszem Ziółkowskim tworzą perfekcyjnie modny duet.

MAJA SABLEWSKA I WOJCIECH MAZOLEWSKI

Najgłośniejsza para sezonu i chyba najbardziej zgrany duet stylistyczny w kraju.

Bezbłędnie flirtują z najnowszymi trendami, szukają rozwiązań, wybiegając poza kanony. Tworzą styl na potrzebę chwili. Ich nieprzewidywalność stylistyczna zawsze zachwyca, a co najważniejsze – zawsze są jednością. Ich stylizacje dopełniają się, tworząc spójną całość.

ALEKSANDRA ADAMCZYK I MICHAŁ ŻEBROWSKI

On – dżentelmen w doskonale skrojonych garniturach. Ona – kameleon w kreacjach polskich projektantów.

Można złośliwie powiedzieć, że z taką figurą, jaką ma Ola, cokolwiek na siebie włoży, będzie wyglądała idealnie. I że z takimi warunkami nietrudno być ikoną mody. Ale my złośliwi nie będziemy, będziemy się za to zachwycać. I powiemy, że z taką kobietą u boku każdy mężczyzna będzie wyglądał stylowo.