Idealny podkład kryjący do twarzy? Nikt nie zna się na tym lepiej, niż makijażyści gwiazd. Ich sławne klientki niemal cały czas są pod ostrzałem fotoreporterów uzbrojonych w najlepsze aparaty, przed którymi nie ukryje się przecież żadna niedoskonałość. Wykonanie makijażu, który przejdzie test zdjęć na ściance oraz wielogodzinnej imprezy, to prawdziwa wyzwanie, któremu są w stanie sprostać tylko najlepsi w branży. Jednak nawet najbardziej utalentowany wizażysta nie jest w stanie osiągnąć dobrego efektu bez odpowiednich produktów. Jakich podkładów kryjących używają znani makijażyści gwiazd? Sprawdziliśmy!

Najlepsze podkłady kryjące

Clinique Even Better to ulubiony mocno kryjący podkład Camary Aunique, która maluje m.in. odtwórczynię roli Ariel w aktorskiej wersji filmu "Mała syrenka" Disneya, Halle Bailey.

Estée Lauder Double Wear to drugi faworyt Camary Aunique. Makijażystka stosuje ten podkład malując takie gwiazdy, jak Angela Bassett, Tarana Burke i June Ambrose.

Dior: Backstage Face & Body Foundation - tego podkładu używa Allan Avandano, którego klientkami są m.in. Hilary Duff, Zendaya i Vanessa Hudgens.

La Mer Soft Fluid Longwear Foundation to najlepszy kryjący podkład do twarzy według Mary Phillips, której sławnymi klientkami są m.in. siostry Kardashian, Kendall i Kylie Jenner, Bella Hadid i Hailey Baldwin. Makijażystka przekonuje, że ten kosmetyk jest jak najbardziej wart swojej ceny.

Zdecydowanie tańszym zamiennikiem podkładów luksusowych marek jest intensywnie kryjący fluid HD polskiej marki Inglot.

SPRAWDŹ TEŻ: Kosmetyki od Lady Gagi. Gwiazda tworzy własną markę Haus Laboratories