Rozświetlacze z efektem tafli pięknie odbijają światło oraz sprawiają, że twarz wygląda świeżo, promiennie. Całkowity mat na twarzy już dawno wyszedł z mody, a fanek intensywnych produktów rozświetlających, przybywa. Niełatwo jednak znaleźć idealny rozświetlacz, po nałożeniu którego nie będziemy wyglądać jak kula dyskotekowa. Czym więc powinnyśmy się kierować? Jeśli chcemy uzyskać na twarzy efekt tafli, wybierzmy rozświetlacz, który nie posiada błyszczących drobinek i jest dobrze zmielony. Powinien wtapiać się w skórę i absolutnie się od niej nie odcinać. Poniżej znajdziecie najlepsze rozświetlacze z efektem tafli, dostępne w polskich drogeriach.

Rozświetlacze z efektem tafli - TOP6

Makeup Revolution Face Quad Incande to paleta 4 rozświetlaczy do twarzy, które świetnie nadają się do stosowania jako rozświetlacz na policzki, róż lub jako cień na powiekę. Paleta zawiera odcienie rozświetlaczy w kolorze - pery, złota oraz różu. Rozświetlacze dają niezwykły blask i można je stosować pojedynczo lub dowolnie ze sobą łączyć.

Rozświetlacz w płynie L'OREAL Glow Moon Amour to produkt, którego aplikacja nie sprawi problemu, nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem. Pozostawia na twarzy taflę, która pięknie się mieni i odbija światło.  

Rozświetlający puder Laura Mercier Face Illuminators zapewnia długotrwały, intensywny kolor do 8 godzin, świetliste wykończenie oraz naturalny blask. Nie pozostawia efektu smug i nie ściera się z twarzy. Produkt bardzo wydajny. 

Rozświetlacz Pretty Vulgar Shimmering Swan posiada wysoce napigmentowaną, długotrwałą formułę, która zapewnia promienny blask pod dowolnym kątem. Jest nasycony refleksami odbijającymi światło i pigmentami, które pozostawiają skórę z ultra-połyskiem. 

Rozświetlacz The Balm Mary-Lou Manizer jest bestsellerem marki. Tworzy efekt gładkiej, równo odbijającej światło tafli. Posiada neutralny, szampański kolor, który pasuje niemal do wszystkich typów urody i bez problemu można stopniować jego intensywność.

Flagowy rozświetlacz BECCA w bestsellerowym kolorze - C Pop. Posiada opalizujące brzoskwiniowe refleksy, a jego ultra drobne świetliste drobinki dopasowują się do karnacji. Rozświetlacz daje kremowe wykończenie i łatwo się aplikuje, nie dając przy tym efektu maski.