To miejsce wielokrotnie nagradzane i doceniane przez gości. Uwielbiane za niesamowity klimat, jakiego nie ma nigdzie indziej. Sielsko Anielsko Wellness&SPA, będące częścią Hotelu Bania Thermal&Ski to miejsce stworzone po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, pragnących relaksu w luksusowych warunkach. Co sprawia, że każdy, kto się o nim dowiaduje, pragnie do niego pojechać? Sprawdźcie!

Hotel Bania Thermal&Ski

Położony jest tuż obok największego w Polsce ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej i połączony z kompleksem basenów termalnych. Według opinii internautów Hotel Bania Thermal&Ski wswojej kategorii nie ma sobie równych. Chętnie odwiedzają go rodziny z dziećmi i pary, które pragną spędzić romantyczny weekend we dwoje. Cenią zarówno Polacy, jak i zagraniczni goście.

Hotel na najwyższym poziomie,

Praktycznie można stąd nie wychodzić,

Cudowne miejsce do odpoczynku.

Co takiego kryje się za murami tego wyjątkowego miejsca i sprawia, że nie chce się z niego wyjeżdżać?

Strefa Sielsko - atrakcje w Hotelu Bania Thermal&Ski

Pierwszą strefą uwielbianą przez gości jestSielsko. Znajduje się w niej saunuarium, gwarantujące moc doznań. Każda pięciu dostępnych saun oferuje zupełnie inny rodzaj relaksu, co szczególnie docenią osoby lubujące się w tym sposobie spędzania wolnego czasu.

Sauna chlebowa odurza gości zapachem piekących się w tradycyjnym piecu bochenków na naturalnym zakwasie. Uwalniające się w czasie procesu pieczenia enzymy koją zmysły i pobudzają przemianę materii. Zwieńczeniem rytuału jest degustacja chleba według autorskiej receptury miejscowych szefów kuchni.

Sauna jodłowa jest jak wycieczka w głąb górskiego regla. Od razu po przekroczeniu jej progów, gości wita i zachwyca niebywały, naturalny zapach lasu i powiew ciepłego wiatru. 

Sauna kamienna to natomiast fantastyczne miejsce, by oczyścić organizm. W łagodnej temperaturze i zmiennej wilgotności doskonale się oddycha - drogi oddechowe oczyszczają się, a ciało pozbywa się toksyn. Miejsce to korzystnie wpływa także na układ sercowo-naczyniowy.

Tradycyjna sauna fińska to z kolei świetna propozycja dla osób, które najlepiej regenerują się w wysokiej temperaturze. Jest niczym tropikalna plaża.

Po serii wizyt w saunach goście mogą udać się do pokoju relaksu, gdzie czeka na nich góralska studnia z chłodną wodą i wygodne leżaki, na których przy dźwiękach kojącej muzyki można oddać się dalszemu relaksowi.

Strefa Anielsko - zabiegi kosmetyczne w Hotelu Bania Thermal&Ski

strefie Anielsko na gości czeka aż siedem gabinetów zabiegowych, w których beauty eksperci zadbają ich piękny wygląd i świetne samopoczucie. 

Masaże, zabiegi na całe ciało, kompleksowa pielęgnacja twarzy dla kobiet i mężczyzn pozwalają w luksusowy sposób zatroszczyć się o siebie. Coraz większą popularnością cieszy się oferta dla par, która łączy relaks ze wspólnym spędzaniem czasu.

Dodatkowo goście mogą skorzystać także usług salonu fryzjerskiego, stylizacji paznokci i biblioteki, która została zaprojektowana tak, by być również strefą odpoczynku.

Co więcej, goście mają możliwość zakupu kosmetyków z serii Dotyk Anioła, których używają hotelowi eksperci. Cztery naturalne produkty o orzeźwiającym, cytrusowym zapachu według autorskiej receptury dr Katarzyny Dziubasik stosowane w domowym zaciszu z pewnością przywołają wspomnienia z pobytu w tym fantastycznym miejscu.