Koniec roku to zdecydowanie czas podsumowań. Również w rozwijającej się w szalonym tempie branży beauty. W minionych 12 miesiącach na rynku pojawiła się niemal niezliczona ilość nowych produktów do makijażu. Aby nie przytłoczyć was stertą statystyk i porównań, postanowiliśmy wziąć pod lupę jeden z najbardziej interesujących was działów - podkłady. Która z kosmetycznych nowości okazała się absolutnym hitem, który z pewnością zostanie z nami w 2020 roku? Odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy poszukać wśród ekspertów, którzy z podkładami do twarzy pracują na co dzień. Pytani o najlepszy podkład do twarzy 2019 roku niemal wszyscy wymieniają Synchro Skin Self-Refreshing Foundation japońskiej marki Shiseido. Już tłumaczymy, czym tak zachwycił profesjonalnych wizażystów.

Najlepszy podkład do twarzy 2019 roku

Nowy podkład Shiseido z serii Synchro Skin, który pojawił się w sprzedaży w 2019 roku, to idealna propozycja dla ekspresyjnych osób. Mamy tu na myśli bogatą mimikę twarzy, przez którą podkład zbiera się w liniach, załamaniach i zmarszczkach, co jest prawdopodobnie jednym z najbardziej denerwujących problemów związanych z codziennym makijażem.

To jednak nie wszystko. Jak podkreślają eksperci urodowi, nowoczesna formuła tego produktu sprawia, że podkład nie tylko idealnie "stapia się" z cerą, dając naturalny efekt przy świetnym kryciu, ale także ma zdolności samoodświeżające. Z tego powodu chętnie używany jest przez makijażystów na klientach, którzy potrzebują mieć na sobie podkład, który prezentuje się perfekcyjnie na skórze praktycznie nawet przez cały dzień. Wizażyści z Hollywood cenią go także za to, że jest dostępny w 16 odcieniach, stworzonych z myślą o posiadaczach różnych karnacji.

Jeśli macie ochotę przetestować podkład uznany za jeden z najlepszych produktów 2019 roku, to mamy dla was dobrą wiadomość. Jest on już od jakiegoś czasu dostępny w polskich drogeriach i perfumeriach.