Czy dobrze dobrana bielizna może mieć "supermoce"? Czy rzeczywiście może zwiększyć pewność siebie, poczucie własnej wartości i sprawić większą radość niż zakup kolejnej pary obcisłych dżinsów lub ogromnego pudełka lodów? Zdaniem ekspertów, może. Znana psycholog mody Dawnn Karen twierdzi, że noszenie ładnej bielizny mocno wpływa na polepszenie nastroju, poprawia stan emocjonalny, pozwala czuć się seksownie i pewniej. 

Właściwe dobranie bielizny to ważna kwestia, ponieważ to, co kryje się pod dobrze skrojonym garniturem lub elegancką letnią sukienką, może być integralną częścią tego, jak czujesz się przez cały dzień. Ważna prezentacja w pracy? Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest para źle dopasowanej bielizny, która odwraca Twoją uwagę. Urodziny, podczas których chcesz się świetnie czuć? Biustonosz pięknie podkreślający biust, może zrobić ogromną różnicę.

1. Wygodna bielizna to podstawa

Bycie seksownym polega na tym, żeby czuć się komfortowo i pewnie w tym, co masz na sobie. Nie w Twoim stylu są figi z siateczki, skąpe stringi, czy biustonosz z fiszbinami? Nie szkodzi - możesz zdecydować się na eleganckie body, które założone pod marynarkę doda Ci seksapilu, ale w bezpiecznym wydaniu. 

2. Dobrze dopasowana bielizna

Biustonosze nie są jak buty - jeden rozmiar nie towarzyszy nam przez większość życia. Dlatego ważne jest regularne dopasowywanie bielizny, najlepiej pod okiem eksperta. Wiele salonów oferuje skorzystanie z usług brafitterek, które świetnie się na tym znają.

3. Pasujący zestaw bielizny

Coś w tym jest, że kiedy kobieta założy pasujący biustonosz i figi, automatycznie czuje się pewniej - nawet jeśli tego dnia wybiera się jedynie do pracy i nikt inny nie widzi tego, co ma na sobie.

4. Znajdź swój idealny model bielizny

Balkonetka, push-up, plunge, figi, a może brazyliany? Wybierz model idealny dla Ciebie i bądź mu wierna. Odnalezienie tego, który najlepiej do Ciebie pasuje i jest najwygodniejszy, może odmienić Twoje podejście do bielizny.