Sylwestrowa noc już za dwa tygodnie. Zostało naprawdę niewiele czasu, aby zacząć planować kupno sukienki na Sylwestra, jeżeli nie chcecie wybierać kreacji na parę dni przed imprezą, wśród tłumów zakupowiczów. Najmodniejsze sukienki na Sylwestra 2019/2020? Jak co roku błyszczące, cekinowe, z seksownymi wycięciami lub klasyczne, podkreślone efektownymi dodatkami. W sieciówkach dominują sukienki sylwestrowe w odcieniach czerni, srebra, butelkowej zieleni, czy eleganckiej czerwieni. Jednak bez względu na to, jaką kreację wybierzecie, najważniejsze, abyście czuły się w niej komfortowo.

Sukienki na Sylwestra do 100 zł

Sukienki na Sylwestra wcale nie muszą być drogie. W Reserved, Mohito, czy House dostaniecie kreacje, które kosztują mniej niż 100 złotych, a wyglądają równie efektownie, jak te o wiele droższe. Dobrą alternatywą jest również wybór sukienki, którą macie już w szafie i dobranie do niej efektownych dodatków - z dużymi kolczykami, efektownymi rajstopami lub połyskującymi szpilkami nawet "mała czarna" nabierze sylwestrowego charakteru.

Sukienki na Sylwestra do 250 zł

Sylwestrowe sukienki powinny spełniać kilka ogólnych zasad. Przede wszystkim warto wybrać strój, w którym czujemy się dobrze i wygodnie. Jeżeli na co dzień unikacie długości mini, ponieważ taka długość Was krępuje, nie musicie zmuszać się do zakładania krótkiej sukienki tylko dlatego, że jest Sylwester. W sklepach znajdziecie naprawdę sporo modeli o eleganckiej długości midi.

Sukienki sylwestrowe do 500 zł

Wybierając sukienkę na Sylwestra (szczególnie tę z wyższej półki cenowej) warto pamiętać, że nie wszystkie trendy są dla każdego - np. w cekinach wyglądają lepiej panie o szczuplejszej figurze, natomiast te o krągłych kształtach dobrze będą czuły się w kreacjach z marszczeniami. Warto przejrzeć, co projektanci pokazali na wybiegach, ale z panujących trendów wybrać tylko te, które rzeczywiście do nas pasują.