Ubrania i dodatki vintage chyba nigdy nie były tak modne, jak teraz! Tęsknota za przeszłością jest wyraźnie widoczna w stylizacjach najpopularniejszych blogerek, ale także w kolekcjach najsłynniejszych marek, jak Dior czy Gucci. Dlatego biżuteria vintage wyprzedaje się jak świeże bułeczki. W Polsce fankami pierścionków, naszyjników i zegarków vintage są na przykład Maja Sablewska, Joanna Horodyńska oraz aktorka Marieta Żukowska, która uwielbia styl retro. Z kolei wiele trendsetterek poszukuje retroskarbów na targach staroci, w Internecie, na specjalnych aukcjach lub... w szkatułkach swoich mam i babć. Zwłaszcza teraz warto w nich poszperać, bo marka Longines rozpoczęła w Polsce konkurs na... najstarszy zegarek! A nagroda, jaką można wygrać, jest bardzo atrakcyjna. Poznaj szczegóły PONIŻEJ.

Marka Longines ruszyła z konkursem na najstarszy zegarek Longines w Polsce. Zgłoszenia przyjmowane są w punktach sprzedaży, w oficjalnych punktach serwisowych oraz online - przez adres email: konkurs@longines.pl oraz na Facebooku Longines Polska. Szwajcarka marka zaprasza do udziału w konkursie poprzez wysłanie swojego zgłoszenia, które zawierać powinno: imię i nazwisko, kontakt oraz zdjęcie zegarka z widocznym na zdjęciu numerem seryjnym. To właśnie dzięki numerowi seryjnemu Muzeum Longines w St. Imier w Szwajcarii może zbadać historię zegarka i potwierdzić jego autentyczność i datę produkcji.

Dla właściciela lub właścicielki najstarszego zegarka Longines w Polsce marka ufunduje wycieczkę do Szwajcarii do siedziby firmy Longines w St. Imier z wizytą w Muzeum firmy. Dodatkowo, pierwsze 10. najstarszych zegarków otrzyma wyciąg z Muzeum Longines potwierdzający autentyczność zegarka. Tego typu nagroda może okazać się szczególnie wartościowa w momencie, kiedy zgłaszający posiada zegarek Longines, jednak nie zna jego historii i nie posiada dokumentów potwierdzających jego zakup i datę produkcji.

Konkurs trwa do 31 października 2018. Rozstrzygnięcie nastąpi w styczniu 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału! Wszelkie informacje o konkursie wraz z Regulaminem konkursu znajdują się na stronie Longines.pl.

Może to właśnie Ty masz w posiadaniu najstarszy zegarek Longines w Polsce, a wcale o tym nie wiesz...?

Przypomnijmy, że ambasadorami Longines na świecie są Kate Winslet i Simon Baker, zaś w polską gwiazdą, która na co dzień nosi zegarki tej szwajcarskiej marki jest Karolina Ferenstein-Kraśko, właścicielka słynnej stadniny koni w Gałkowie, miłośniczka i współorganizatorka zawodów jeździeckich w Polsce.