Nancy Sinatra zmarła w wieku 101 lat. Była pierwszą żoną Franka Sinatry, z którym zaczęła spotykać się już jako nastolatka. Zakochani pobrali się 4 lutego 1939 roku, kiedy Nancy miała 22 lata. Kiedy Frank Sinatra zdobył światową sławę, para przeprowadziła się z Jersey City do Los Angeles. Niestety wraz z rozpoznawalnością, przyszły pokusy dla muzyka. Nancy Sinatra i Frank Sinatra rozstali się, gdy muzyk wdał się w romans z Avą Gardner. Frank Sinatra po rozstaniu z Nancy, od razu poślubił Avę, a Nancy została sama z trójką ich dzieci: Nancy Junior, Frankiem Juniorem i Tiną. Mimo rozwodu, Nancy u Frank Sinatra pozostali w przyjaznych stosunkach. 

Nie żyje żona Franka Sinatry

Nancy Sinatra zmarła dwadzieścia lat po śmierci Franka Sinatry, który zmarł w 1998 roku, oraz dwa lata po śmierci ich syna, który odszedł w 2016 r. Nancy po rozstaniu z muzykiem nigdy ponownie nie wyszła za mąż. Za to Frank Sinatra, po rozstaniu z Avą Gardner, ożenił się jeszcze dwukrotnie: z Mią Farrow i Barbarą Marx.

O śmierci Nancy Sinatry poinformowała jej córka, Nancy Junior:

"Moja mama odeszła w spokoju dziś w nocy, w wieku 101 lat. Była błogosławieństwem i światłem mego życia" - napisała na Twitterze.