Naomi Campbell i Liam Payne na randce! Jedna z najpopularniejszych topmodelek wszech czasów i były członek One Direction zostali przyłapani podczas wspólnego wyjścia na koncert nigeryjskiego piosenkarza Davido Adeleke. Wszystko zaczęło się dwa tygodnie temu na Instagramie muzyka, kiedy Naomi Campbell dodała "zaczepny" komentarz pod zdjęciem 25-latka, twierdząc, że ten ma "piękną duszę". Payne szybko podłapał flirt i odpisał: "trafił swój na swego". Następnie skomentował selfie 48-latki pisząc, że jest idealna. Przypomnijmy, że Liam Payne ewidentnie gustuje w starszych od siebie kobietach. Jeszcze niedawno spotykał się z wokalistką Cheryl Cole, z którą ma nawet syna.

Naomi Campbell i Liam Payne na randce! [WIDEO]

Liam Payne (25) i Cheryl Cole (35) rozstali się w lipcu 2018 roku. Para ogłosiła rozpad związku zaledwie dzień po 35. urodzinach piosenkarki. Oficjalne oświadczenie napisał Liam Payne na swoim profilu na Twitterze, 1 lipca. Wokalistka zamieściła to samo oświadczenie na swoim koncie. Liam Payne i Cheryl Cole zaczęli spotykać się w 2016 roku, a w marcu 2017 powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para po raz pierwszy spotkała się na planie brytyjskiego X-Factor, gdzie wokalista był jednym z uczestników. To właśnie podczas programu utworzono grupę One Direction, której był członkiem, i która osiągnęła międzynarodowy sukces. Plotki o kryzysie w związku Liama i Cheryl, pojawiły się już w lutym 2018 roku. Podobno 25-latek nalegał na ślub z 35-letnią wokalistką, a ona nie była zachwycona tym pomysłem.

Jak widać, Liam Payne nie zamierza zbyt długo być singlem i wrócił do randkowania, a jego wybranką została Naomi Campbell. Wideo z randki pary obejrzycie poniżej: