Szokujące zdarzenie z udziałem Viki Gabor. Dwóch napastników próbowało okraść zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019. Jak donosi Polska Agencja Prasowa, do zdarzenia miało dojść w piątek 11 września około godziny 22:30 na warszawskim Mokotowie. Wykonawczyni hitów "Ramię w ramię" i "Getaway" razem ze swoją matką Eweliną i ojcem Dariuszem udała się do jednego ze sklepów przy ul. Konstruktorskiej.

Atak na Viki Gabor

Do środka budynku wszedł jedynie ojciec piosenkarki, a Wiktoria i jej matka zostały na zewnątrz. W tym czasie przed sklepem pojawiła się grupa młodych mężczyzn. 17-letni Kamil T. oraz 18-letni Dominik P. zaczęli używać wobec 13-letniej gwiazdy wulgaryzmów i kazali jej "oddać pieniądze". 

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor - kim jest prywatnie zwyciężczyni Eurowizji Junior? [RODZICE, POCHODZENIE]

Ojciec Viki Gabor pobity przed sklepem

Gdy Viki Gabor i jej matka odeszły na bok, ze sklepu wyszedł ojciec wokalistki. Dariusz Gabor miał zwrócić uwagę agresorom, którzy próbowali dokonać rozboju na jego córce.

Wtedy rzucili się na 49-latka, powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Całe zdarzenie zauważył pracownik ochrony, który pobiegł pomóc bitemu mężczyźnie. Ochroniarz o zdarzeniu poinformował też policję. W tym czasie Kamil T., oraz Dominik P. zdążyli uciec - przekazał rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniusz.

Świadkiem zdarzenia był pracownik ochrony, który podbiegł do pobitego mężczyzny, aby udzielić mu pomocy. Policjanci zjawili się na miejscu kilka minut po zgłoszeniu.

Ustalili okoliczności zajścia oraz rysopisy podejrzanych. Pobitemu mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna przez ratowników medycznych. Nie wymagał on hospitalizacji - opisuje policja.

Jak donosi rzecznik policji, sprawcy zostali zatrzymani już po kilku minutach. Byli pod wpływem alkoholu. Za zarzucany czyn grozi im do 12 lat więzienia.

SPRAWDŹ: Jest oświadczenie rodziny Viki Gabor: "Tata Viki odniósł kilka poważnych obrażeń"