Kim jest Jakucji Nariyana i co o niej wiemy? Jak się okazuje całkiem sporo. Jakucji Nariyana ma zaledwie osiem lat, a już o sesje zdjęciowe z nią w roli głównej walczą agencje modelek. Nikt nie spodziewał się, że dziewczynka wzbudzi  takie zainteresowanie. Zaledwie chwilę po tym, jak Nariana utworzyła konto na Instagramie, zaczęły odzywać się do niej agencje oraz fotografowie, by wzięła udział w sesjach zdjęciowych.

Szybko dostrzeżono jej nieprzeciętną urodę i doskonały materiał na modelkę. Od dwóch miesięcy światowe agencje modelek walczą o podpisanie kontraktu z Narianą. Co czyni ją tak wyjątkową? Nariana ma 8 lat i pochodzi z Jakucji, na Syberii. Dziewczynka cierpi na albinizm. Według jej rodziców, Eleny i Alberta, Nariyana jest pierwszą albinoską po obu stronach rodziny. Na dziewczynkę niemal natychmiast zwróciły uwagę prestiżowe serwisy.

Media już okrzyknęły ją współczesną „Królewną Śnieżką”. Jej porcelanowa uroda, śnieżnobiałe włosy i przenikliwe spojrzenie błękitnych oczu stały się jej znakami rozpoznawczymi.

„To jedna z najbardziej wyjątkowych osób, jakie widziałemPosiada niesamowite artystyczne wyczucie. Od pierwszej sekundy, w której się poznaliśmy, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, jakbyśmy się znali od dawna”, mówił o Narianie fotograf, Vadim Rufov fotograf, którego prace obiegły już cały świat.

Rufov dostrzegł zdjęcia Nariany z Jakucji na Instagramie i od razu napisał z propozycją sesji. Dziewczynka otrzymała tysiące propozycji, ale jak na razie mama dziewczynki nie chce, by jej córka tak wcześnie zaczynała karierę. 

 „Mamy wiele propozycji z agencji reklamowych i modowych. Nie chce, by teraz skupiała się na pracy. Nariana uwielbia tańczyć, rysować. Kiedy dorośnie, sama zadecyduje, kim chce być” - powiedziała w rozmowie z Siberian Time, mama dziewczynki.

„Królewna Śnieżka” posiada już konkretne plany na przyszłość. Dziewczynka chce otworzyć własny kanał na YouTube i rozpocząć karierę blogerki. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda współczesna "Królewna Śnieżka"!