Kasia Kamińska z "Nasz nowy dom" nie żyje. Uczestniczka programu Katarzyny Dowbor straciła życie w tragicznym wypadku samochodowym. 19-latka podróżowała ze swojej rodzinnej wsi Lucynowo do Wyszkowa razem ze swoim 25-letnim chłopakiem. Rozpędzony pojazd wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu, a kilka dni później z powodu rozległych obrażeń ciała zmarła również Kasia. Pogrzeb nastolatki zaplanowano na sobotę, 20.01.2018.

ZOBACZ: KATARZYNA DOWBOR wspomina zmarłą 14-letnią Martę z "Nasz nowy dom". Jak ją zapamiętała?

Nie żyje Kasia Kamińska z Nasz nowy dom

Fani programu "Nasz nowy dom" mówią o prawdziwym fatum, które krążyło nad bohaterką programu. Przypomnijmy, że dziewczyna razem ze swoją rodziną wystąpiła w 7. sezonie (odcinek 79) reality show Katarzyny Dowbor. Widzowie Polsatu poznali wtedy smutną historię Kasi Kamińskiej, która krótko po swoich 18. urodzinach wpadła pod pociąg. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku straciła jedną z nóg, jednak dzielnie walczyła o powrót do sprawności. Ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała i urządziła dom nastolatki, w którym mieszkała razem z ojcem i siostrą. Cała Polska dowiedziała się też wtedy, że poruszająca się na wózku inwalidzkim Kasia zbiera pieniądze na protezę nogi.

Z Instagrama Kasi Kamińskiej dowiadujemy się, że od emisji programu w jej życiu dużo się zmieniło. Dziewczyna przeszła sporą metamorfozę - zdobyła protezę nogi, zaczęła nosić okulary i pofarbowała włosy na ładny, ciemny kolor. 19-latka była też w szczęśliwym związku z 25-letnim Michaelem.

- Kasiu... nie możemy uwierzyć, że już Cie z nami nie ma. Z ogromnym smutkiem żegnamy jedną z najdzielniejszych i najsilniejszych Bohaterek naszego programu. Rodzinie Kasi składamy najszczersze wyrazy współczucia - czytamy na profilu programu "Nasz Nowy Dom" na Facebooku.

Zdjęcia zmarłej Kasi, jej rodziny i chłopaka możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>