Natalia Dawidowska już w czasie emisji pierwszego odcinka na żywo drugiej edycji "Big Brother 2019" w TVN 7 wzbudziła spore emocje wśród widzów programu. Stało się tak przede wszystkim za sprawą jej intrygującego wyglądu. Jak jednak sama przyznaje, nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za mężczyznę. Sprawdź, co wiemy na temat jej życia prywatnego i zawodowego już teraz poniżej.

Kim jest Natalia Dawidowska z Big Brother 2?

Natalia Dawidowska z nowej edycji programu "Big Brother" ma 29 lat. Pochodzi z Rumi. Uczęszczała do Zaocznego Liceum Ponadgimnazjalnego w Sierakowicach. Aktualnie pracuje jako kierowca w firmie kurierskiej, a także aktywnie udziela się w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycję zawodowej służby wojskowej. Natalia otwarcie przyznaje, że jest osobą homoseksualną.

Swój wolny czas Natalia chętnie spędza na pomaganiu innym. Jej hobby to bieganie. Twierdzi, że lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Czy uda jej się zdobyć sympatię pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata oraz widzów i wygrać 100 tys. zł? Z pewnością będziemy się bacznie przyglądać jej losom w programie "Big Brother".

Zdjęcia Natalii Dawidowskiej możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Big Brother 2 - wszyscy uczestnicy nowej edycji programu TVN 7