Natalia Dawidowska była zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci jesiennej edycji reaktywowanego w ubiegłym roku po 11 latach programu "Big Brother". Pochodząca z Rumii 29-latka od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród widzów - z powodu jej fryzury i ubioru wiele osób w pierwszej chwili brało ją za mężczyznę.

Natalia praktycznie od samego początku swojego pobytu w domu "Wielkiego Brata" otwarcie mówiła też o swojej orientacji seksualnej. W pewnym momencie nawiązała nawet bliższą relację z jedną z bliźniaczek z 2. edycji "Big Brothera" w TVN7.

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" walczy z rakiem

Od opuszczenia "Wielkiego Brata" w życiu Natalii zaszły spore zmiany. Była uczestniczka kontrowersyjnego reality show cieszy się teraz sporą popularnością w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie obserwuje niemal 30 tysięcy użytkowników serwisu. To właśnie tam Dawidowska na bieżąco zdradza, co u niej słychać.

Ostatnio niestety nie miała dla swoich fanów zbyt dobrych wieści. Wyznała, że zachorowała na nowotwór. Ze zdjęć, które Natalia zamieszcza na Instagramie wynika, że najprawdopodobniej cierpi na raka piersi. We wtorek 13 października czeka ją operacja. 

- Jestem druga w kolejce, pełne znieczulenie, intubacja, czas trwania około 3 godziny... - informuje w opisie pod ostatnim zdjęciem na swoim profilu.

Ze względu na to, że Natalia obecnie przebywa w Londynie, jej operacja odbywa się w szpitalu Croydon Health Services w południowej części miasta.

Czekamy na dobre wieści i życzymy zdrowia!

ZOBACZ TEŻ: Natalia Dawidowska: kim jest uczestniczka "Big Brother 2" w TVN 7 prywatnie i zawodowo?