Wzięła udział w 14 amerykańskich konkursach piękności. Jest pierwszą Polką, która zagrała w filmach produkcji Bollywood. Zadebiutowała rolą Aafreen w produkcji Bollywood Dreamz. Urodziła się w Bielsku-Białej. Jak aktorka z Polski wylądowała w Bollywood?

Natalia Janoszek od małego interesowała się aktorstwem. Już od 3 roku życia związana była z zespołem pieśni i tańca. Przez 10 lat reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali tańca na całym świecie. W 2009 roku wzięła udział w pierwszym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze, w którym reprezentowała Polskę

Od temu czasu wzięła już udział w ponad 14 konkursach miss na całym świecie. W 2012 roku otrzymała tytuł Supermodel Poland oraz - jako pierwsza Polka w historii - wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii.

Dziś Natalia Janoszek porównywana jest do największej bollywoodzkiej aktorki – Aishwaryi Rai. Na razie Polka nie próbuje swoich sił w kraju przodków. W planach ciągle ma kolejne bollywodzkie, ale i hollywoodzkie produkcje. Aktualnie coraz częściej można ją spotkać w Polsce, gdyż od niedawna studiuje International Business Program na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Natalii Janoszek, jedynej Polki w Bollywood!