Natalia Klimas, wraz z narzeczonym Mikołajem i Milą, suczką yorka, która trafiła w jej ręce dwa lata temu, mieszka w dwupokojowym mieszkaniu w kamienicy z 1932 roku na starym warszawskim Mokotowie. Mieszkanie aktorki i jej narzeczonego nie jest zbyt duże, ale Natalii odpowiada dokładnie taki metraż i styl. W jej mieszkaniu jest luksusowo i przytulnie, ale z drugiej strony nie sposób nie poczuć domowego ciepła, na który składają się m.in. zdjęcia sprzed lat i antyki znalezione na targu na warszawskim Kole. To jednak nie wszystko!

Warszawskie mieszkania Natalii Klimas

Wchodząc do stołecznego mieszkania Natalii Klimas, już na samym wejściu duże wrażenie robi jeszcze większa reprodukcja starego zdjęcia, na którym widać ulicę Marszałkowską z przełomu lat 20-tych i 30-tych. O ile salon i kuchnia aktorki są utrzymane w jasnej tonacji i nie brak w nich ciepłych materiałów, takich jak grube tkaniny i drewno, to już łazienka aktorki przyciąga uwagę dużymi plamami czerni na ścianach oraz pięknej, staromodnej wannie na żeliwnych nóżkach.

ZOBACZ: NATALIA KLIMAS zaręczyła się! Kim jest wybranek jej serca? Kiedy ślub?

Musimy przyznać, że warszawskie mieszkanie Natalii Klimas zrobiło na nas bardzo duże wrażanie! Nie jest może tak duże jak szwajcarska willa Jana Kulczyka czy tak luksusowe jak apartament Joanny Przetakiewicz, ale to w nim najprędzej poczulibyśmy ciepłą, domową atmosferę. Jesteśmy o tym w pełni przekonani! 

Jak dokładnie wygląda warszawskie mieszkanie Natalii Klimas? Zobaczcie je w naszej GALERII ;-)