Joanna Klimas została kolejnym już projektantem, który dołączył do grona współpracujących z marką Gino Rossi. Efektem tej intensywnej kooperacji jest kolekcja toreb, które odzwierciedlają potrzeby współczesnej, zapracowanej i zabieganej kobiety. Prezentacja ekskluzywnej i  limitowanej linii torebek miała miejsce wczoraj w atelier projektantki. Podczas prezentacji pokazano nie tylko torebki, lecz także kampanię je promującą, w której designerka wystąpiła z córką – aktorką Natalią Klimas.

ZOBACZ: ROZENEK, SIWIEC, LIS, WOŹNIAK-STARAK, ROSATI, HERBUŚ Gwiazdy w butiku Moliera 2. Ile kosztowały ich stylizacje?

Joanna Klimas w swoim najnowszym koncepcie z marką Gino Rossi nie tylko odnajduje klucz do uniwersalnej damskiej torebki, ale wychodzi też naprzeciw wszystkim zabieganym kobietom, których bolączką są za małe lub zbyt mało praktyczne torby. Co zatem charakteryzuje dzieła spod ołówka Klimas?

Klasa, styl, elegancja, nowoczesność, trwałość i praktyczność, czyli wszystko, czego oczekuje modna, ale i przedsiębiorcza kobieta. Najnowsza kolekcja toreb dla Gino Rossi to linia pięciu wyjątkowych modeli w kilku wersjach kolorystycznych. Granat, śliwka, zieleń, zimna i klasyczna szarość to nie tylko odskocznia od klasycznej czerni, brązu czy beżu, ale nieoczywista baza niemal każdej stylizacji, co już wczoraj podkreśliły przybyłe na ich prezentację gwiazdy.

POLECAMY: EDYTA HERBUŚ, BEATA SADOWSKA, MAGDA MOŁEK I NATALIA KLIMAS na prezentacji torebek projektu Joanny Klimas

Podczas eventu uwagę, poza wystawionymi na pokaz modelkami dodatków, zwracały także plakaty z sesji wizerunkowej linii Joanna Klimas for Gino Rossi. Na czarno-białych zdjęciach widzimy zarówno projektantkę, jak i jej córkę Natalię. Obie panie w kontrastujących stylizacja pozują z poszczególnymi modelami torebek Joanna Klimas for Gino Rossi, pasującymi do ich outfitów. Panie udowadniają w ten sposób, że torebki projektu Klimas to dodatki, które sprawdzą się w szafach zarówno matek, jak i córek. Niezależnie od tego, jakie wykonują zawody.

Wszystkie zdjęcia z sesji wizerunkowej Joanna Klimas for Gino Rossi znajdziecie w naszej GALERII.

Czy modele z tej linii znajdą się też w Waszych szafach?