Piotr Woźniak-Starak nie żyje. 22 sierpnia znaleziono ciało producenta filmowego i zidentyfikowano zwłoki. Poszukiwania Woźniaka-Staraka trwały od niedzieli nad ranem, kiedy to wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. W czwartek oficjalnie podano, że syn Anny i Jerzego Staraków nie żyje. W social mediach od razu pojawiły się posty z kondolencjami dla rodziny Staraków, a także posty upamiętniające Piotra. Swoje zdjęcia z Woźniakiem-Starakiem wraz z poruszającymi słowami na Instagramie zamieścili m.in. Magdalena Boczarska, Antoni Pawlicki, Borys Szyc, Krzysztof Ibisz, Paulina Krupińska czy Ewa Minge. W piękny sposób pamięć Piotra uczciła także Alicja Bachleda-Curuś, jego była dziewczyna. Podzieliła się z fanami starym zdjęciem Woźniaka-Staraka, które opatrzyła wymownym cytatem i podpisała:

Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece.

Natalia Klimas pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Również Natalia Klimas, była narzeczona Piotra Woźniaka-Staraka, postanowiła odnieść się do jego śmierci. Najpierw Klimas opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma mesięczną córeczkę w ramionach. Za matką i dzieckiem widać ciemne, pochmurne niebo. Natalia podpisała zdjęcie w taki sposób, że każdy od razu zrozumiał, co miała na myśli:

Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion.

Klimas później dodała także instastories, tym razem o wiele bardziej osobiste. Na pierwszym widzimy Piotra Woźniaka-Staraka siedzącego na jachcie, czekającego na posiłek. Za nim piękny pejzaż, błękitne niebo i przejrzysta woda. Na tym zdjęciu widnieje wpis Klimas:

Piotruś. Spoczywaj w spokoju. Widzimy się po drugiej stronie.

Natalia opublikowała też zdjęcie, na którym Woźniak-Starak zabawnie pozuje z serwetką, która wygląda jak duży śliniak. Jest to z pewnością zdjęcie z prywatnego archiwum Klimas.

Historia miłości Natalii Klimas i Piotra Woźniaka-Staraka

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak byli razem dwa i pół roku. Poznali się w Stanach Zjednoczonych, gdzie Klimas rozwijała karierę aktorską. To ze względu na związek ze Starakiem Natalia postanowiła wrócić do Polski.Zaręczyli się. Często pojawiali się razem na branżowych imprezach. Jednak pod koniec 2013 roku między parą coś zaczęło się psuć i w lutym 2014 roku Natalia i Piotr rozstali się. Niedługo potem Starak poznał Agnieszkę Szulim, w której zakochał się bez pamięci. We wrześniu 2015 roku oświadczył się dziennikarce na oczach tłumu, podczas dorocznego Balu Fundacji TVN. 27 sierpnia 2016 roku Piotr i Agnieszka wzięli ślub.

Klimas mimo bolesnego rozstania, zachowała w pamięci tylko miłe wspomnienia. Kiedyś w jednym z wywiadów zdradziła, że było to cudowne dwa i pół roku życia. Jej posty zamieszczone na Instagramie, w których żegna się z Woźniakiem-Starakiem, są na to najlepszym dowodem.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka.