Natalia Klimas zaręczona! Córka Joanny Klimas wychodzi za mąż? Na to wygląda! Natalia pokazała dziś rano na swoim Instagramie wymowne czarno-białe zdjęcie, na którym widzimy, jak całuje się ze swoim ukochanym. Ten pocałunek nie jest jednak jednym z wielu. To pocałunek narzeczonych! Jak się bowiem okazuje, aktorka i córka projektantki Joanny Klimas właśnie się zaręczyła! I choć o partnerze Natalii nie wiadomo za wiele, pewne jest jedno: Klimas w końcu znalazła szczęście u boku mężczyzny. Co więcej, planuje wyjść za niego za mąż! Kim jest zatem przyszły mąż Natalii Klimas?To przystojny i zamożny mężczyzna. Co o nim wiemy?

ZOBACZ: NATALIA KLIMAS W końcu jest zakochana! Kim jest jej wybranek?

Natalia Klimas poznała swojego nowego partnera dzięki wspólnym znajomym – Piotrowi Kraśce i jego żonie Karolinie Ferenstein-Kraśko. Wybranek Klimas ma na imię Mikołaj, jest biznesmenem i posiada na Mazurach rozległą posiadłość nieopodal stadniny Ferensteinów. Mikołaj jest też podobno przyjacielem domu Piotra i Karoliny Kraśko. To właśnie on rozkochał w sobie Natalię Klimas i trzeba przyznać, że razem wyglądają wspaniale!

Natalia Klimas już od dłuższego czasu sprawiała wrażenie o niebo szczęśliwszej niż jeszcze dwa czy trzy lata temu. Przypomnijmy, jej poprzedni związek ze spadkobiercą fortuny Piotrem Woźniakiem-Starakiem zakończył się bolesnym rozstaniem. Po rozpadzie tego związku rozpadała się także przyjaźń aktorki z Agnieszką Szulim (dziś Woźniak-Starak), która niedługo potem zaczęła się spotykać z Piotrem, a dziś jest jego żoną.

Wszystko wskazuje na to, że również Natalia Klimas poukładała sobie już życie uczuciowe. Mamy nadzieję, że tym razem udało jej się znaleźć mężczyznę swojego życia! Parze serdecznie gratulujemy i już czekamy na informację, kiedy Natalia i Mikołaj planują swój wymarzony ślub! To na pewno będzie piękna uroczystość!

Dodajmy, że zaręczyny Natalii Klimas skomentowali już Karolina Ferenstein-Kraśko, Joanna Horodyńska, Pola Lis, Patrizia Kazadi oraz Jarosław Bieniuk. Wszyscy życzą aktorce szczęścia i gratulują zaręczyn.

 

#TookMeSoLongButIFoundYOU #engaged

Post udostępniony przez Natalia Klimas Actress (@nataliaklimas) 11 Sie, 2017 o 12:45 PDT