Natalia Klimas wzięła ślub! Córka projektantki Joanny Klimas wyszła za mąż za swojego narzeczonego, Mikołaja. Ślub Klimas odbył się w totalnej tajemnicy. Para pobrała się 23 czerwca. W uroczystości towarzyszyli im tylko najbliżsi. Natalia Klimas w swojej skromnej sukni ślubnej wyglądała przepięknie. Uwagę zwracają misterne wykończenia i jakość kreacji. Blond włosy gwiazdy zdobił delikatny jak mgiełka tiulowy welon. Klimas poznała swojego męża dzięki wspólnym znajomym – Piotrowi Kraśce i jego żonie, Karolinie Ferenstein-Kraśko. Wiemy, że Mikołaj jest biznesmenem i posiada na Mazurach rozległą posiadłość, tuż obok stadniny Ferensteinów. Mikołaj jest też podobno przyjacielem domu Kraśków. To właśnie on rozkochał w sobie Natalię Klimas i trzeba przyznać, że razem wyglądają wspaniale! Nic dziwnego - ona jest pięknością, a on jest bardzo przystojny. A w dniu ślubu wyglądali jak z bajki! Zobacz w naszej GALERII

Natalia Klimas wyszła za mąż w sobotę, 23 czerwca. Ślub odbył się na łonie natury. W poniedziałek późnym popołudniem Klimas poinformowała na Instagramie, że wzięła ślub, oraz pochwaliła się kilkoma zdjęciami z pięknej sesji ślubnej. Od razu pogratulowały jej m.in. Anna Wendzikowska, Karolina Ferenstein-Kraśko i Anna Kalczyńska. O tym, że jest zaręczona, Klimas również poinformowała za pośrednictwem Instagrama, mniej więcej 10 miesięcy temu:

 

#TookMeSoLongButIFoundYOU #engaged

Post udostępniony przez Natalia Klimas Actress (@nataliaklimas) Sie 11, 2017 o 12:45 PDT

Suknia ślubna Natalii Klimas to oczywiście projekt jej mamy, Joanny Klimas. Trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się w niej zjawiskowo - dziewczęco, subtelnie i z wielką klasą.

Natalia Klimas wyszła za mąż po raz pierwszy, ale zaręczona była dwukrotnie. Jej pierwszym wybrankiem był Piotr Woźniak-Starak, wywodzący się z rodziny polskich milionerów. Para ostatni raz pokazała się razem w marcu 2013 roku. Wkrótce potem media obiegła wiadomość, że Woźniak-Starak zakochał się w Agnieszce Szulim. To nie były tylko plotki. Spadkobierca fortuny oświadczył się dziennikarce podczas Balu TVN. Szulim poślubiła Staraka we wrześniu 2016 roku. Dwa lata później na ślubnym kobiercu stanęli Natalia i Mikołaj. Nowożeńcom życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!