Natalia Klimas prawie rok temu udzieliła wywiadu Krzysztofowi Ibiszowi, któremu opowiedziała o wyjątkowym uczuciu, jakie łączyło ją z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dziś okazuje się, że u boku aktorki i córki projektantki Joanny Klimas pojawił się nowy mężczyzna! Natalia Klimas jest szczęśliwie zakochana!

Gdy Piotr Woźniak-Starak związał się z Agnieszką Szulim Internet oszalał. Para szybko zaczęła być na świeczniku, narażona na negatywne komentarze. Niewielu jednak wie, że zanim Piotr poznał Agnieszkę, spotykał się z córką znanej projektantki, Natalią Klimas. Co więcej, Klimas i Szulim były przyjaciółkami.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak poznali się jeszcze w Stanach, gdzie oboje studiowali. Natalia Klimas dla milionera postanowiła opuścić Nowy Jork. Wróciła do Polski i tu zaczęła rozwijać swoją karierę. Każde z nich po powrocie do kraju zaczęło odnosić zawodowe sukcesy. I ostatecznie każde z nich poszło w inną stronę.

Po prawie trzech latach związku Piotr i Natalia się rozstali. Piotr Woźniak-Starak znalazł szczęście u boku Agnieszki Szulim. Prawdopodobnie to właśnie Natalia Klimas ich ze sobą poznała. We wrześniu 2016 roku Agnieszka Szulim wzięła ślub z Piotrem w Wenecji. Dziś dziennikarka nazywa się Agnieszka Woźniak-Starak.

W ubiegłym roku w wywiadzie z Krzysztofem Ibiszem aktorka po raz pierwszy opowiedziała o związku z milionerem. Wówczas Klimas powiedziała, że było to „wspaniałe 2,5 roku życia”. Przez długi czas u boku Natalii Klimas nie pojawiał się jednak żaden nowy mężczyzna. To się jednak zmieniło!

Natalia Klimas niedawno dodała na swoim Instagramie zdjęcie ze spaceru z tajemniczym mężczyzną. Ona wygląda na szczęśliwą, on jest uśmiechnięty (i przystojny!). Nie obyło się jednak bez negatywnych komentarzy. Jedna z fanek napisała, że pan ze zdjęcia ma żonę i dzieci. Natalia Klimas stanęła w obronie ukochanego.

Absolutnie NIE JEST a ja NIGDY w życiu nie spotykałabym się z żonatym mężczyzną. I nie życzę sobie takich kłamliwych komentarzy na moim profilu. Pozdrawiam – napisała w komentarzu.

Czyżby Natalia Klimas odnalazła w końcu szczęście w miłości?

Bardzo jej tego życzymy!