W show-biznesie długotrwałe związki to rzadkość. Im się udało. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są razem od szesnastu lat. Wspólnie wychowują trójkę dzieci - siedemnastoletniego syna Jana oraz dwie córki:  dwunastoletnią Annę oraz zaledwie dwumiesięczną Laurę. Jak para się poznała?

W 1997 roku Natalia Kukulska związana była z Ryszardem Kuncem. Podobno jest on autorem kilku piosenek z początków jej kariery. Wiele wskazywało na to, że para na poważnie myśli o swoim związku i w krótce zapragnie go przypieczętować ślubem.

Niespodziewanie w życiu Natalii Kukulskiej pojawił się Michał Dąbrówka, perkusista zespołu. Para zakochała się w sobie bez pamięci i do dziś jest razem. Zakochani świetnie dogadują się nie tylko prywatnie, ale i zawodowo, ponieważ Michał Dąbrówka wciąż jest perkusistą w jej zespole.

Dla mnie praca z Michałem to coś całkowicie naturalnego. Trwa już tyle lat... To taki stan stały, co nie znaczy, że rutynowy albo nudny. Ciągle dajemy sobie preteksty, żeby poruszać nasze głowy, nieustannie się rozwijamy i unikamy rutyny. Podobnie myślimy i mamy podobne oczekiwania, w pracy stajemy się coraz odważniejsi.- powiedziała w wywiadzie dla „Gali”.

Para rzadko zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia. Nam udało się zebrać kilka z nich. Zobaczcie piękne prywatne zdjęcia pary!