Już 3 czerwca w amfiteatrze opolskim odbędzie się koncert poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Opiekę artystyczną nad tym wydarzeniem objęła Natalia Kukulska, która decyduje, kto zaśpiewa na scenie oraz kto zajmie się techniczną stroną koncertu.

Okazało się, że Natalia powierzyła kierownictwo muzyczne Adamowi Sztabie. - Mój tata bardzo cenił sobie Adama jako aranżera i muzyka. Sam nie przepadał za drastycznymi zmianami w nowych wersjach piosenek, ale zawsze twierdził, że Adam ma wielkie w tym wyczucie i robi to ze smakiem. Ponieważ podobnie myślę, zaprosiłam Adama do współpracy przy tym koncercie - wyjawiła Natalia.

Natalia Kukulska zaprosiła również do udziału w koncercie takie gwiazdy, jak: Katarzyna Groniec, Czesław Mozil, Halina Mlynkova czy Marina. Na scenie wystąpi również jej grupa z programu "Bitwa na głosy". - Zależało mi, by w nowych wykonaniach usłyszeć Artystów nieoczywistych, którzy nie kojarzą się z repertuarem moich rodziców. Wykonawców, których solowa twórczość jest kreatywna, ciekawa i inspirująca. Chciałabym aby piosenki nabrały nowego życia. Wiem, że dzięki wykonawcom, którzy wezmą udział w koncercie, piosenki rodziców będą miały szansę na nowe życie - powiedziała Natalia Kukulska.