Natalia Kukulska od lat pozostaje jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że wokalistka często otrzymuje propozycje udziału w różnych programach rozrywkowych. Kukulska konsekwentnie odmawia jednak ich producentom, ale ci chyba nie czują się tym zbytnio zniechęceni.

Gwiazda przyznała, że szczególnie często otrzymuje propozycje udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Choć wokalistka nigdy nie zgodziła się na występ w tanecznym programie, to okazuje się, że być może kiedyś się na to skusi. Na razie uważa jednak, że jest jeszcze za wcześnie i wciąż ma do zaprezentowania światu coś nowego.

- To rzeczywiście niewiarygodne, ale ja niemal przy każdej edycji dostawałam propozycje. Przy tej chyba nie dostałam, a jestem na liście uczestników. Ja tego programu nie krytykuję, ale nigdy nie miałam zamiaru wziąć w nim udziału i nadal nie mam. Uważam, że na takie coś przyjdzie jeszcze czas. Teraz chciałabym tworzyć, robić rzeczy muzyczne jak najbardziej ciekawe. A myślę, nie odbierając nic tym, którzy biorą udział, że jest to trochę odcinanie kuponów. Na moim etapie nie czuję, żeby to był już moment, w którym bym się już rozsiadła - wyjaśniła w rozmowie z "Super Expressem" Natalia Kukulska.

Chcielibyście zobaczyć ją w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Kukulska - Nie przejmuje się upływem czasu!