Natalia Kukulska to jedna z ulubionych polskich gwiazd. Zaledwie kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Piosenkarka urodziła córeczkę, której wraz z mężem Michałem Dąbrówką, dali na imię Laura. Pozostała dwójka pary (syn Jan i córka Ania) przywitała siostrę w domu jak małą księżniczkę. Dziś córka Natalii Kukulskiej  debiutuje na Instagramie!

Natalia Kukulska córeczkę urodziła zaledwie w styczniu, a już miesiąc później powróciła do pracy. Wokalistka koncertuje i pracuje w studiu nad nowym materiałem. Wszędzie towarzyszy jej nie tylko ukochany, ale także córka Laura. Jakiś czas temu Kukulska zamieściła w sieci zdjęcie córki. Fotografię zrobiono podczas próby przed koncertem, ale wówczas piosenkarka nie pokazała twarzy córki. Teraz zrobiła wyjątek.

ZOBACZ: NATALIA KUKULSKA obchodzi 41. urodziny! Tak pozowała nam dwa lata temu

Córka Natalia Kukulskiej znów zaistniała na Instagramie. Tym razem piosenkarce i Laurze towarzyszy mąż gwiazdy, Michał Dąbrówka. Para  z czułością wpatruje się w córeczkę. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Laura ma już cztery miesiące