Natalia Kukulska rzadko pokazuje członków swojej rodziny. Na jej Instagramie zaledwie sporadycznie możemy zobaczyć fotografie z partnerem Michałem Dąbrówką, czy trójką dzieci. Kiedy jednak wokalista opublikuje już prywatne zdjęcie, fani nie posiadają się z radości. Tak było też w przypadku nowej fotografii Kukulskiej, które na profilu pojawiło się z okazji 15. urodzin jej córki, Ani. - Urodzinowa, urodziwa, urokliwa... moje 15 letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie... KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia! - napisała wokalistka.

Córka Natalii Kukulskiej kończy 15 lat [ZDJĘCIA]

Pod zdjęciem córki Natalii Kukulskiej od razu pojawiły się komentarze fanów, że dziewczyna jest wierną kopią mamy. I rzeczywiście ciężko się z nimi nie zgodzić - 15-letnia Ania wygląda niemal jak bliźniaczka wokalistki! Przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są razem od niemal dwudziestu lat. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 20-letniego syna Jana oraz dwie córki: 15-letnią Annę oraz 3-letnią Laurę. Zakochani świetnie dogadują się nie tylko prywatnie, ale i zawodowo, ponieważ Dąbrówka jest perkusistą w zespole wokalistki.

- Dla mnie praca z Michałem to coś całkowicie naturalnego. Trwa już tyle lat... To taki stan stały, co nie znaczy, że rutynowy albo nudny. Ciągle dajemy sobie preteksty, żeby poruszać nasze głowy, nieustannie się rozwijamy i unikamy rutyny. Podobnie myślimy i mamy podobne oczekiwania, w pracy stajemy się coraz odważniejsi - mówiła Kukulska w wywiadzie dla „Gali”.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA SOCHA I NATALIA KUKULSKA wyprawiły wspólne przyjęcie dla swoich córek. Było bajkowo [FOTO]