Natalia Kukulska w okresie pandemii stała się bardziej aktywna na Instagramie. Wokalistka musiała zrezygnować z koncertowania i dużo czasu spędza teraz w domu z rodziną. Jej bliscy często pojawiają się w jej mediach społecznościowych, chociaż wcześniej pilnie strzegła ich prywatności. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Kukulska pokazała swoją 15-letnią córkę, która jest jej małą kopią, a teraz zdecydowała się opublikować zdjęcie z 20-letnim synem Jaśkiem.

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat. Do kogo jest podobny?

- Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma. Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię "robić Laurki"... ale wiesz, że ja Cię... - napisała Kukulska pod zdjęciami z synem na Instagramie.

Jan Dąbrówka to syn Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki. Podobnie jak jego rodzice, jest uzdolniony muzycznie - gra na pianinie i fortepianie, a także uczestniczy w zajęciach z aktorstwa, tańca i emisji głosu w ramach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Muzycznego Roma. Trzy lata temu mogliśmy podziwiać jego talent wokalny w utworze "Nie chcemy się bać", który trafił do sieci, a na początku czerwca usłyszeć granie Jaśka na perkusji w utworze Natalii Kukulskiej "Czułe struny [Polonez As-dur]".

Zdjęcia syna Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki obejrzycie w naszej galerii.