Natalia Kukulska jest w ciąży – tą informację gwiazda podała pięć miesięcy temu. Wokalistka wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci: 16-letniego syna Jana i 11-letnią córkę Annę. Już niedługo Natalia Kukulska po raz trzeci zostanie mamą. Wczoraj piosenkarka urządziła baby shower.

Natalia Kukulska i  perkusista, Michał  Dąbrówka są parą od 2000 roku. W tym samym roku na świat przyszedł ich syn Jan. 5 lat później para po raz kolejny została rodzicami. Natalia Kukulska urodziła córkę, Annę.

Informację o trzeciej ciąży potwierdziła menedżerka artystki, Monika Małyszek.  Jakiś czas temu Natalia Kukulska zdradziła, że już wkrótce zostanie mamą córki.

Siemaneczko! Czyli spontanicznie, pół na pół... Bo z jednej strony chłopaki Baron i Tomson a z drugiej ja i... no właśnie kto? Tajemnicą nie jest, że to Laura - no może jeszcze nie w pełnej odsłonie…

Rodzeństwo małej Laury pewnie nie mogą doczekać się nowego członka rodziny, choć z drugiej strony trzeba przyznać, że ciąża zdecydowanie służy Natalii. Wokalistka wprost promienieje! Wczoraj odbył się baby shower. Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Aleksandra Kwaśniewska