Od kiedy do mediów przeciekła informacja, że Natalia Kukulska spodziewa się dziecka, rozpoczęły się spekulacje na temat tego, jakiej płci będzie trzecie już dziecko Natalii Kukulskiej. Jurorka The Voice of Polandmiała mieć już nawet wybrane imiona zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.Teraz gwiazda sama postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości: zarówno te związane z płcią dziecka, jak i imieniem, które dostanie. 

HOT NEWS: Geri Halliwell  jest w ciąży! 44-letnia gwiazda Spice Girls spodziewa się już drugiego dziecka

Wokalistka zdradziła na swoim Facebooku, że już wkrótce zostanie mamą córki. Podpowiedziała też, że jej pociecha będzie maiła na imię Laura:

Siemaneczko! Czyli spontanicznie, pół na pół... Bo z jednej strony chłopaki Baron i Tomson a z drugiej ja i... no właśnie kto? Tajemnicą nie jest, że to Laura - no może jeszcze nie w pełnej odsłonie…

Laura będzie zatem drugą córką Natalii i jej męża, Michała Dąbrówki. Para, poza córką Anią, ma także 16-letniego syna Janka.

CZYTAJ: Natalia Kukulska zobaczcie jej ciążowe stylizacje. W której wygląda najlepiej? [ZDJĘCIA]

Dzieciaki za pewne nie mogą doczekać się nowego członka rodziny, choć z drugiej strony trzeba przyznać, że ciąża zdecydowanie służy Natalii. Wokalistka wprost promienieje!

Chcecie się o tym przekonać? Oglądajcie ją w kolejnym, sobotnim odcinku programu The Voice of Poland na antenie TVP2 o 20.05!

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska zmarła jej ukochana babcia. Mama Anny Jantar, Halina Szmeterling miała 92 lata