Muzyczne Bitwy w dzisiejszym odcinku The Voice of Polandzapowiadają się bardzo emocjonująco! Na pierwszy ogień pójdą trenerzy, którzy zmierzą się ze sobą w wokalnym pojedynku. Tym razem na ringu stanie zupełna świeżynka w składzie trenerskim – Natalia Kukulska oraz starzy wyjadacze w programie – Tomson i Baron. Jak Trenerzy poradzą sobie w tercecie, którego nie można podzielić na pół? Czy pójdzie m tak samo dobrze jak w zeszłym tygodniu Marysi Sadowskiej i Piaskowi?

Nie tylko trenerzy będą się tym razem ścierać się między sobą, ale przede wszystkim - ich podopieczni. W końcu to oni walczą o zwycięstwo w programie i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

HOT NEWS: Natalia Kukulska urodzi córeczkę! Piosenkarka zdradziła nie tylko płeć dziecka, lecz także jego imię!

Wśród uczestników, jako pierwszych zobaczymy podopiecznych Marii Sadowskiej – Artura Bomerta i Rafała Kozoka. Ten duet to pewność siebie, styl i klasa sama w sobie. Dwa znakomite męskie głosy spodobały się wszystkim trenerom, najbardziej jednak Natalii Kukulskiej, która przyznała, że podczas występu musiała się powachlować z powodu wzruszenia….

Na scenie wystąpią też dwie piękne i żywiołowe dziewczyny z drużyny Natalii Kukulskiej – Olga Barej i Joanna Kaczmarkiewicz. Uczestniczki wykonają utwór On nie kochał nas” z repertuaru Krystyny Prońko i Majki Jeżowskiej. Jak same przyznają, będzie to opowieść o nieszczęśliwej miłości dwóch kobiet do jednego mężczyzny. Choć wydawać się może, że w tym przypadku zacięta rywalizacja jest nieunikniona, to dziewczyny postawią na współpracę…

CZYTAJ TEŻ: The Voice of Poland przed nami łzy, wzruszenia, trudne decyzje i bolesne rozstania. Czas na emocjonujące Bitwy. Kto będzie faworytem?

Kolejna bitwa to starcie, na które czekają niemal wszyscy! Na jednym ringu staną podopieczni Tomsona i Barona – Adam Stachowiak i Ewelina Bogucka. Oboje mają podobną wrażliwość i łączy ich muzyczna pasja. Uczestnicy zmierzą się w utworze Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa „Ktoś między nami. To właśnie ten pojedynek Maria Sadowska nazwała "szczerym i pełnym wzruszeń". Wybór zwycięzcy będzie tym trudniejszy!

Na tym nie koniec wielkich emocji. W drużynie Andrzeja zobaczymy ogniste trio – Annę Waszkiewicz, Karolinę Dąbrowską i Violkę Marcinkiewicz. Dziewczyny wykonają utwór „I’m every woman” i zdaniem Barona zrobią wielkie, „rakietowe” zamieszanie na scenie. Prawdziwe kobiety, fajna energia i super radość na scenie – czego chcieć więcej? Jednak, żeby nie było tak kolorowo, Trenerzy nie będą szczędzić słów krytyki…

Co jeszcze czeka na widzów w kolejnym odcinku 7. edycji The Voice of Poland? Kogo trenerzy zabiorą do kolejnego etapu programu?

O tym widzowie Dwójki przekonają się już dziś o godz. 20.05. Będziecie wśród nich?